Hakkımızda

Güvenliğinizi sağlayan bir ortağınız varsa... Adımınıza güvenin.

Adım Elektromekanik Ltd. Şti., 1987 yılında elektrik montaj firması olarak faaliyetlerine başlamış ve zaman içinde sektördeki yerini sağlamlaştırarak 2006 yılında Adım Pano Elektromekanik olarak faaliyetlerini genişletmiştir. Bugün, 150’yi aşkın deneyimli personeli ile endüstriyel montaj uygulamaları gerçekleştiren firmamız, uluslararası projelere imza atmaktadır. Taahhüt sektöründe öncü bir rol üstlenen şirketimiz, tüm kullanıcılara özgün tasarımlar sunma, dünya genelindeki yenilikleri takip ederek ülkemiz için uygulama projeleri geliştirme, ve sürekli kurumsal gelişim ile bilgi ve deneyimini en iyi şekilde kullanma prensipleriyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Kurumsal kimlik yenileme çalışmalarına 2006 yılında başlayan şirketimiz, bu süreçte Adım Pano Elektromekanik Ltd. Şti. ismini alarak, ISO 9001-2000 Kalite Güvence belgesi kazanmış ve toplam kalite yönetimi çalışmalarını aralıksız sürdürmüştür. “Montajda Kalite” sloganıyla yola çıkan firmamız, kurumlara ve işletmelere stratejik değer katmak, geleceğe yönelik sağlam ve kaliteli elektrik sistemleri kurmak için çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı hedefleyen şirketimiz, yaratıcı düşünceyi ve sürekli gelişimi teşvik eden bir iş ortamı yaratmıştır.

Çimento ve cam sektöründe de başarılı projeler gerçekleştiren Adım Elektromekanik, müşterilerine değer katmaya ve fark yaratmaya devam ederek, her proje ile birlikte sektördeki liderliğini pekiştirmektedir. Yenilikçi ve sürdürülebilir çözümlerle sektördeki gelişmelere ayak uydurarak, kurumlar ve işletmeler için stratejik ve uzun vadeli değerler yaratma vizyonunu ileriye taşımaktadır.

Neler Yapıyoruz?

Elektrik Panosu
Elektromekanik Taahhüt
Projeleri
Projelendirme

Kalite Politikamız

Önce İş Sağlığı ve Güvenliği

Adım Elektromekanik; çalışanlarının, ziyaretçilerinin ve faaliyetlerinden etkilenen herkesin sağlık ve güvenliğinden sorumludur. Gelebilecek her türlü zararı önlemek ve asgari düzeyde tutmak adına aşağıdaki politikalar doğrultusunda hareket eder:

Referanslarımız